Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

ETKİNLİKLERİMİZ

Çayyolu Medya Çalışanları Derneğinin Düzenlediği Panel,Konferans ve etkinlikler

Çayyolu Medya Çalışanları derneği'nin düzenlediği Panel, Konferans ve toplantılat; 1- 06.09.2014 tarihinde Türk Basın Tarihi konulu panel 2- 11.10.2014 tarihinde Yerel Medya ve Sorunları konulu panel 3- 08.11.2014 tarihinde Günümüzde Basın ve Sorunları konulu Konferans 4- 06.12.2014 tarihinde Gazetecilerin Sosyal Güvenlik Sorunları konulu konferans 5- 10.01.2015 tarihinde Çalışan Gazetecilerin Günümüzdeki Sorunları konulu panelÇayyolu Medya Çalışanları derneği'nin düzenlediği Panel, Konferans ve toplantılat; 1- 06.09.2014 tarihinde Türk Basın Tarihi konulu panel 2- 11.10.2014 tarihinde Yerel Medya ve Sorunları konulu panel 3- 08.11.2014 tarihinde Günümüzde Basın ve Sorunları konulu Konferans 4- 06.12.2014 tarihinde Gazetecilerin Sosyal Güvenlik Sorunları konulu konferans 5- 10.01.2015 tarihinde Çalışan Gazetecilerin Günümüzdeki Sorunları konulu panel

Çayyolu Medya Çalışanları Derneği TSM korosu kuruldu

Şef Hasan Eylen Yönetiminde Türk Sanat Müziği Topluluğu kuruldu.Şef Hasan Eylen Yönetiminde Türk Sanat Müziği Topluluğu kuruldu.

RAMAZAN ŞENLİKLERİNDE TANITIM STANDI AÇTIK

Çankaya Belediyesinin Çayyolu'nda 2014 yılında açtığı Ramazan Şenliklerinde tanıtım standı açtık.

Çayyolu bölgesinde ikamet den medya çalışanlarının kurduğu Çayyolu Medya Çalışanları Derneği (ÇAMÇAD), Çankaya Belediyesinin Çayyolu’nda düzenlediği Ramazan Şenlikleri alanında stant açtı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazif Kaya ile birlikte CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin stantı ziyaret ettiler. Çayyolu Medya Çalışanları Derneği stantı ziyaretinde konuşan Taşdelen, "Bende eski bir basın mensubuyum. Derneğiniz Çayyolu başta olmak üzere ülkeye yararlı hizmetler sunacağına eminim" dedi. Çayyolu Medya Çalışanları stantını ziyaret eden konukları, dernek yöneticileri ve Çayyolu Medya Grup Yönetim Kurulu üyeleri ve Çayyolu Haber Dergisi editörü Mustafa Tuğrul Turhan karşıladı.Çayyolu bölgesinde ikamet den medya çalışanlarının kurduğu Çayyolu Medya Çalışanları Derneği (ÇAMÇAD), Çankaya Belediyesinin Çayyolu’nda düzenlediği Ramazan Şenlikleri alanında stant açtı. Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Çankaya Belediyesi Başkan Yardımcısı Nazif Kaya ile birlikte CHP Çankaya İlçe Başkanı Mehmet Perçin stantı ziyaret ettiler. Çayyolu Medya Çalışanları Derneği stantı ziyaretinde konuşan Taşdelen, "Bende eski bir basın mensubuyum. Derneğiniz Çayyolu başta olmak üzere ülkeye yararlı hizmetler sunacağına eminim" dedi. Çayyolu Medya Çalışanları stantını ziyaret eden konukları, dernek yöneticileri ve Çayyolu Medya Grup Yönetim Kurulu üyeleri ve Çayyolu Haber Dergisi editörü Mustafa Tuğrul Turhan karşıladı.

ÇAMÇAD TSM KOROSU KONSERİ

Çayyolu Medya Çalışanları Derneği TSM Korosu Konser AfişiÇayyolu Medya Çalışanları Derneği TSM Korosu Konser Afişi

 KONSERDEN GÖRÜNTÜLER

Dernek Başkan Yardımcısı Erol Harpurlu'nun konuşmasıDernek Başkan Yardımcısı Erol Harpurlu'nun konuşması